İstanbul Silivri Halı Yıkama Fabrikası ENTEM 0506 061 77 71

Halı Yıkama Fabrikası

Yıkanabilen Halı Cinsleri

Makine Halısı, Halıflex, Kilim, El dokuma halı, Step halı, Bünyan halı, Nepal Halı, Shaggy halı, İpek halı, Ladik halı, Hereke halı, Milas halı, Antika halılar ve tüm özellikli Halı Yıkama Fabrikası…

Halı Yıkama Fabrikası İçin Ücretsiz Servis Aşaması

İstanbul Silivriın Heryerinden ücretsiz servis hizmetiyle, makbuz karşılığı alınan halılarınız herhangi bir karışıklığa neden olmasın diye Halı Yıkama Fabrikası esnasında çıkmayacak etiketlerle etiketlenerek Halı Yıkama Fabrikası fabrikamıza getirilir.

Halı Kurutma Aşaması

Halı Yıkama Fabrikası, durulama ve sıkma işlemi biten halılar %80 kuru bir biçimde hazır olur, ancak halıda kalan ıslaklık ve nem halıda küflenme ve çürüme yaratacağından tamamen kurutulması gerekmektedir. Bunun için Halı Yıkama Fabrikası işlemi bitmiş halılar tamamen kapalı mekan kurutma odalarında nem alma cihazlar yardımıyla toz, toprak ve egzoz dumanı gibi dış etkenlere maruz kalmadan kurutularak hazır hale getirilirler.

Kontrol ve Ambalaj Aşaması

Yıkanmış ve tamamen kurutulmuş halılar son leke, saçak kontrolleri yapıldıktan sonra ambalajlanarak teslimat aşamasına getirilirler.

Teslimat Aşaması

Yıkanmış ve tamamen kurutulmuş halılar son leke, saçak kontrolleri yapıldıktan sonra ambalajlanarak teslimat aşamasına getirilirler. uygun olduğunuz  zaman önce tlf ile aranmakta olup ve sonra ücretsiz servis araçlarımız ile kapınıza teslim edilmektedir…

Halılarınız evinizden alınır hızlı şekilde yıkanır ve evinize ulaştırılır.

Hızlı ve güvenli bir hizmet için ENTEM Halı Yıkama Fabrikası'ı seçin.

Halılarınız ücretsiz adresten alınıp, adrese teslim edilir.

ENTEM HALI YIKAMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Sabit Hat : 0212 728 38 99

Sabit Hat : 0212 853 65 68

Gsm : 0506 061 77 71

E - Posta : info@haliyikamacisilivri.com

Adres : Ortaköy Silivri / İstanbul

Diğer Hizmetler

İstanbul Silivri'ın En Profesyonel Halı Yıkama Fabrikası | Halılarınız Ücretsiz Adresten Alınıp, Adrese Teslim Edilir.