İstanbul Silivri Yorgan - Battaniye Yıkama ENTEM 0506 061 77 71

Yorgan - Battaniye Yıkama

Yıkanabilen Yorgan Çeşitleri

Elyaf dolgulu yorgan, slikon yorgan, kaz tüyü yorgan, yün yorgan.

Yorgan Yıkama İçin Ücretsiz Servis Aşaması

İstanbul Silivriın Her yerinden ücretsiz servis hizmetiyle makbuz karşılığı alınan yorganlarınız herhangi bir karışıklığa neden olmasın diye yorgan yıkama esnasında çıkmayacak etiketlerle etiketlenerek fabrikamıza getirilir…

Yorgan Yıkama Hazırlık Aşaması

Fabrikamıza yıkanmak için gelen yorganlar; yıkama aşamasından önce kirlilik durumlarına ve cinslerine göre ayrılırlar. Yorgan yıkama aşamasından önce yorganların yumuşatılması için özel karışımlı havuzlarda beklemeye alınırlar. Havuzlarda yorgan yıkama öncesi bekletilen yorganlarda ki var olan lekeler iyice yumuşatıldıktan sonra yorgan yıkama aşamasına hazır hale getirilir.

Yorgan Yıkama – Kurutma Aşaması

Yorgan yıkama ve sıkma işlemi biten yorganlar %80 kuru bir biçimde hazır olur, ancak yorganda kalan ıslaklık ve nem yorgan da küflenme yaratacağından tamamen kurutulması gerekmektedir. Bunun için yorgan yıkama işlemi bitmiş yorgan tamamen kapalı mekan kurutma odalarında nem alma cihazlar yardımıyla toz, toprak ve egzoz dumanı gibi dış etkenlere maruz kalmadan kurutularak hazır hale getirilirler.

Yorgan Yıkama – Kontrol ve Ambalaj Aşaması

Yıkanmış ve tamamen kurutulmuş yorganlar son leke kontrolleri yapıldıktan sonra ambalajlanarak teslimat aşamasına getirilirler.

YorganYıkama – Teslimat Aşaması

Yorgan yıkama işlemi bitmiş teslimata hazır ambalajlı yorganlarınız uygun olduğunuz zaman önce tlf ile aranmakta olup ve sonra ücretsiz servis araçlarımız ile kapınıza teslim edilmektedir….

Yıkanabilen Battaniye Çeşitleri

Vizon battaniye, Peluş battaniye, Pamuklu battaniye, Dokuma battaniye, Skoc türü battaniye, Polar battaniye, Raşel türü battaniye, Keçe non-woven battaniye.

Battaniye Yıkama İçin Ücretsiz Servis Aşaması

İstanbul Silivriın Her yerinden ücretsiz servis hizmetiyle makbuz karşılığı alınan battaniyeleriniz herhangi bir karışıklığa neden olmasın diye battaniye yıkama esnasında çıkmayacak etiketlerle etiketlenerek Halı Yıkama Fabrikası fabrikamıza getirilir…

Battaniye Yıkama – Kurutma Aşaması

Battaniye yıkama ve sıkma işlemi biten battaniyeler %80 kuru bir biçimde hazır olur, ancak battaniyede kalan ıslaklık ve nem battaniye de küflenme yaratacağından tamamen kurutulması gerekmektedir. Bunun için battaniye yıkama işlemi bitmiş battaniyeler tamamen kapalı mekan kurutma odalarında nem alma cihazlar yardımıyla toz, toprak ve egzoz dumanı gibi dış etkenlere maruz kalmadan kurutularak hazır hale getirilirler.

Battaniye Yıkama – Kontrol ve Ambalaj Aşaması

Yıkanmış ve tamamen kurutulmuş battaniyeler son leke kontrolleri yapıldıktan sonra ambalajlanarak teslimat aşamasına getirilirler.

Battaniye Yıkama – Teslimat Aşaması

Battaniye yıkama işlemi bitmiş teslimata hazır ambalajlı battaniyeleriniz uygun olduğunuz zaman önce tlf ile aranmakta olup ve sonra ücretsiz servis araçlarımız ile kapınıza teslim edilmektedir….

Halılarınız evinizden alınır hızlı şekilde yıkanır ve evinize ulaştırılır.

Hızlı ve güvenli bir hizmet için ENTEM Halı Yıkama Fabrikası'ı seçin.

Halılarınız ücretsiz adresten alınıp, adrese teslim edilir.

ENTEM HALI YIKAMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Sabit Hat : 0212 728 38 99

Sabit Hat : 0212 853 65 68

Gsm : 0506 061 77 71

E - Posta : info@haliyikamacisilivri.com

Adres : Ortaköy Silivri / İstanbul


Diğer Hizmetler

İstanbul Silivri'ın En Profesyonel Halı Yıkama Fabrikası | Halılarınız Ücretsiz Adresten Alınıp, Adrese Teslim Edilir.